Brangūs klientai norime Jus informuoti ir priminti, kad pagal Lietuvos Respublikos įstatymus (https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.420479) kosmetikos gaminiai NĖRA grąžinami ir/ar keičiami ta pačia/kita preke, jeigu gaminiai neatitinka pirkėjo lūkesčių savo konsistencija, forma, kvapu, spalva ar kitomis charakteristikomis ir yra tinkamo naudojimo laiko.

Prekių grąžinimai ir keitimai gali būti atliekami tik  su Salon+ Kaune vadovo sutikimu. Norint išvengti abiems pusėms nemalonių situacijų, o kartu užtikrinti tikrą ir kokybišką bendradarbiavimą, dėl sumaišytų ar gabenimo metu pažeistų priemonių grąžinimo prašome kreiptis el.paštu  mega@salonplus.lt arba užpildyti prekių grąžinimo fomą ( NUORODA).

Grąžinant prekes privaloma laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
  • Jei prekės pakuotė pažeista arba prekė vizualiai matomai buvo panaudota pinigai nebus grąžinami.

Apie sprendimą pakeisti, priimti atgal prekę infomuosime jūsų pateiktais duomenimis per 3d.d. Jei skubėdami jums išsiųsti prekes, sumaišėmė jas, siuntimą apmokėsime mes.  Džiaugiamės, kad perkate pas mus ir tikimės malonaus bendradarbiavimo. Neabejojame, kad kartu rasime bendrą sprendimą. Gražios Jus dienos.

Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Remiantis LR Ūkio ministro įsakymu 6.362 straipsnio 4 dalimi kokybiškos kosmetikos prekės (kodai pagal kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 33.03 – 33.07) nekeičiamos ir atgal nepriimamos.