Pasaulyje įmonė „KEUNE Haircosmetics” yra žinoma nuo 1922 metų, kai jaunas bei ambicingas vaistininkas Jan Keune savo mažoje laboratorijoje Amsterdame atrado būdą kurti ilgalaikes šukuosenas. Dabar plačiai pasaulyje naudojama plaukų želė, aerozolinis plaukų lakas – taip pat KEUNE išradimai.
Autentiška KEUNE produkcija kuriama su ypatingu dėmesiu unikalumui, elegancijai ir kūrybiškumui. Įmonės veikloje atsispindi trijų šeimos kartų ilgametės vertybės, patirtis, aistra ir pagarba atliekamam darbui. KEUNE didžiuojasi esanti idėjine kokybiškos ir tvarios produkcijos tiekėja. Šios įmonės produktai plačiai naudojami daugiau nei 80 šalių.
Nuo 1999 metų profesionali plaukų kosmetika „KEUNE Haircosmetics” kompanijos FEMINA BONA dėka yra plačiai naudojama ir Lietuvoje. Artimos abiejų kompanijų vertybės leido šiai sąjungai suklestėti. Būdama oficiali „KEUNE Haircosmetics” atstovė Lietuvoje, FEMINA BONA dirba grožio ir teigiamų emocijų vardan bei siekia suteikti galimybę kiekvienam rasti tinkamiausią plaukų priežiūros priemonę ir išdrįsti būti geriausiais!

Rodoma 1–14 iš 56